SİMKAD’DAN PERYÖN EGE ŞUBESİ’NE TEŞEKKÜR

Türkiye İnsan Yönetimi Derneği Ege Şubesi tarafından düzenlenen 15. Ege İnsan Yönetimi Zirvesi ‘Değerler ve Denge’ ana teması ile 18 – 19 Ekim 2018 tarihleri arasında İzmir Mimarlar Odası Mimarlık Merkezi’nde gerçekleşti.

Bu yıl erken yaşta vefat eden Tamer Keçeciler’e ithaf edilen ve iş dünyasını buluşturan 15. Ege İnsan Yönetimi Zirvesi’nin oturum sponsoru ise Smyrna İş ve Meslek Sahibi Kadınlar Derneği (SİMKAD) oldu. “Her şey Seninle Başlar” konusuyla zirvenin ikinci günü konuşmasını gerçekleştiren yazar, danışman ve kişisel gelişim uzmanı Mümin Sekman, söyleşisinin ardından İzmir Mimarlar Odası Mimarlık Merkezi’nde bulunan SİMKAD standında kitaplarını zirveye katılanlara imzaladı.

SİMKAD ve Kariyer Amazon projesinin bu zirvede yer alması çok kıymetli

SİMKAD Yönetim Kurulu Başkanı Serpil Gencer 15. Ege İnsan Yönetimi Zirvesi ile ilgili düşünce ve değerlendirmelerini paylaştı. Birçok sektörün önemli temsilcilerinin bu zirveyle bir araya geldiğini söyleyen Serpil Gencer, SİMKAD ve Kariyer Amazon olarak bu projenin içerisinde yer almaktan dolayı çok mutlu olduklarını ifade etti. İnsan Kaynakları, iş dünyasındaki son gelişmeler, yeni trendler vb. konuların tüm yönleriyle konuşulduğunu kaydeden Gencer, “Bu yıl ilk kez zirvenin oturum sponsoru olduk ve bu kapsamda danışman, yazar, kişisel gelişim uzmanı Mümin Sekman konuşmasının sonunda SİMKAD standında kitabını imzaladı. Böyle güzel bir olayın içerisinde olduğumuz için dernek olarak çok mutluyuz. 15’nci kez düzenlenen Ege İnsan Yönetimi Zirvesi’nde bulunmak, derneğimizi ve kadın istihdamını arttırmak amacıyla hayata geçirdiğimiz Kariyer Amazon projesini geniş kitlelere tanıtma fırsatını bize sağlayan başta PERYÖN Türkiye İnsan Yönetimi Zirvesi Ege Şubesi, PERYÖN Ege Şubesi Başkanı Serdar Kalaycıoğlu ve zirveye emek veren herkese en içten teşekkürlerimi sunuyorum ve herkesi Kariyer Amazon’un sitesini ziyaret etmeye davet ediyorum” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir